אפליקציה להזמנת אוכל - אפליקציית סיבוס

התנאים הסוציאליים במקום העבודה בהחלט נחשבים לאחר הדברים החשובים, אשר עומדים לנגד עיניהם של מחלקות משאבי אנוש. מקומות עבודה נחשבים, לוקחים בחשבון מעבר לתנאים הסוציאליים הבסיסיים, גם פעילויות העשרה לעובדים, קייטנות לילדי העובדים, ביטוח בריאות פרטי, סבסוד ארוחות ועוד. אחד הטרנדים החמים היום בתחום התנאים הסוציאליים לעובדים, מתייחס לנושא הזנת העובדים. אין צורך להסביר על החשיבות של הזנה טובה, בריאה, עשירה ומסודרת במהלך העבודה, אבל כן כדאי להציג אפליקציה להזמנת אוכל, שבהחלט יכולה לשדרג את התנאים הסוציאליים בארגון.

התנאים הסוציאליים במקום העבודה בהחלט נחשבים לאחר הדברים החשובים, אשר עומדים לנגד עיניהם של מחלקות משאבי אנוש. מקומות עבודה נחשבים, לוקחים בחשבון מעבר לתנאים הסוציאליים הבסיסיים, גם פעילויות העשרה לעובדים, קייטנות לילדי העובדים, ביטוח בריאות פרטי, סבסוד ארוחות ועוד.

אחד הטרנדים החמים היום בתחום התנאים הסוציאליים לעובדים, מתייחס לנושא הזנת העובדים. אין צורך להסביר על החשיבות של הזנה טובה, בריאה, עשירה ומסודרת במהלך העבודה, אבל כן כדאי להציג אפליקציה להזמנת אוכל, שבהחלט יכולה לשדרג את התנאים הסוציאליים בארגון.

אפליקציה להזמנת אוכל – על סיבוס שמעתם?

חברת סיבוס סודסקו מציעה פתרונות לחברות וארגונים בתחום המזון לעובדים, באמצעות אפליקציה נוחה לתפעול. חברות וארגונים שמעוניינים לסבסד את ארוחות העובדים, יכולות להיעזר באפליקציה המצוינת, שמציעה מגוון רחב של הטבות ומבצעים, בלמעלה מ-9,000 מסעדות ברחבי הארץ.

סיבוס מציעה פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת, אשר נותנת מענה כיום למאות אלפי אנשים בישראל, למעלה מ-4,000 חברות!

המעסיקים מקבלים מנהל תיק לקוחות שמלווה אותם בתהליך ההרשמה מול האפליקציה, נותן מענה לשאלות ומחבר את המעסיק למערכת, שמאפשרת הזמנת ארוחות לעובדים דרך האפליקציה, דרך המחשב, או דרך כרטיס מיוחד.

העובדים יכולים להזמין ארוחה בקליק אחד, לשלם דרך האפליקציה, גם אם הם יושבים במסעדה, לבצע הזמנה משותפת במשלוחים, לאתר את המסעדה הקרובה שניתן לשלם בה באמצעות סיבוס, ועוד.

ניתן להזמין אוכל ממבחר מסעדות בלעדיות עם Wolt.

 

מדוע להצטרף לסיבוס?

  • הטבות ומבצעים באלפי מסעדות ברחבי הארץ, כולל אפשרות לאכול ברשתות המובילות כגון BBB, , אושי אושי, בורגרים, צ'וקה, בורגראנץ', פיצה האט, japan japa, ארומה, ועוד
  • ללא תשלום על דמי משלוח בהזמנה באפליקציית/אתר סיבוס
  • איתור קל של מסעדות הקרובות אליכם, לצורך ישיבה במקום או הזמנת משלוח
  • שירות לקוחות מהיר, ידידותי ויעיל באמצעים הנוחים לכל אחד

 

וולט הגיעו לסיבוס

על שיתוף הפעולה הגאוני בין וולט לסיבוס שמעתם? בואו נלך צעד אחורה ונסביר לטובת מי שלא בעניינים, מה זה בכלל וולט. וולט היא אפליקציית משלוחים שמציעה משלוחים גם ממסעדות שבדרך כלל לא מציעות משלוחים. באמצעות ממשק נוח והרשמה קלילה, וולט מאפשרת למסעדות שעד היום העדיפו לא להתעסק עם משלוחים, להציע את השירות הזה ללקוחות. המסעדה מכינה את המנה ואורזת אותה, וולט אחראית על המשלוח, המעקב ועל התשלומים.

בהקשר של סיבוס, לקוחות סיבוס יכולים להיכנס לאפליקציה של וולט ולבצע הזמנה, לבחור באמצעי התשלום "סיבוס", וכך להתחבר לחשבון האישי של העובד, ולבצע את ההזמנה. העובדים יכולים ליהנות משירות המשלוחים המהיר והמתקדם של וולט, ממגוון האפשרויות העצום בסיבוס, ובעיקר, לחסוך זמן יקר במהלך היום!

 

רווחת העובדים במקום הראשון

אם גם אתם כמעסיקים, מחפשים פתרונות ברמה גבוהה לשיפור רווחת העובדים ואיכות חייהם במקום העבודה, אפליקציה להזמנת אוכל בסבסוד החברה, היא אכן פתרון ראוי!

לפרטים נוספים והצטרפות חברות חדשות התקשרו אלינו 09-9610600 שלוחה 1.

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business