אוכל לעובדים - הדרך המפתיעה בה מעסיקים מגייסים היום עובדים

התחרות בשוק העבודה היום היא לא רק בין החברות שמפתחות מוצרים יותר חדשניים או מציעות שירותים במחירים אטרקטיביים יותר, אלא גם החברות שמצליחות לגייס עובדים איכותיים. ההון האנושי מהווה את הפנים של החברה ואחראי על התפוקה, ההתפתחות וההצלחה שלה. ומעסיקים מוצאים עצמם נאבקים ביניהם על טאלנטים מהשורה הראשונה המציבים דרישות גבוהות בשלב ניהול משא ומתן על תנאי העסקתם. 

התחרות בשוק העבודה היום היא לא רק בין החברות שמפתחות מוצרים יותר חדשניים או מציעות שירותים במחירים אטרקטיביים יותר, אלא גם החברות שמצליחות לגייס עובדים איכותיים.

ההון האנושי מהווה את הפנים של החברה ואחראי על התפוקה, ההתפתחות וההצלחה שלה. ומעסיקים מוצאים עצמם נאבקים ביניהם על טאלנטים מהשורה הראשונה המציבים דרישות גבוהות בשלב ניהול משא ומתן על תנאי העסקתם. 

אבל לא רק עובדים מחוזרים כבר גילו את נוסחת הקסם. כל מועמד היום כבר מבקש את ההטבה, שהפכה מזמן לתנאי חובה בבחירה במקום עבודה – סבסוד אוכל לעובדים.

מסבסדים ונהנים מעובדים מרוצים

הסיבות לכך שהטבת ארוחות לעובדים הפכה נפוצה הן רבות: ארוחת צהריים יכולה להיות עסק יקר מאוד במיוחד באזורי תעשייה נחשקים: עובד יכול למצוא את עצמו נפרד מסכומים גבוהים מאוד בעת הזמנת ארוחה, אליהן מתלוות הוצאות נוספות כמו טיפ או עלות דמי משלוח.

אם בעבר סבסוד ארוחות נחשב כהטבה שמזוהה עם חברות הייטק, כיום מעסיקים רבים מסקטורים שונים מעדיפים לפרגן לעובדים הטבה זו על מנת להשיג שביעות רצון של עובדים נאמנים לאורך זמן.

חשוב לזכור שישנם עובדים אשר סבסוד ארוחות עבורם הוא תנאי הכרחי, לדוגמא אנשי שטח אשר מבלים את מרבית זמנם מחוץ למשרד ונמצאים בתנועה מתמדת, אין ביכולתם לקחת ארוחה מהבית ולחמם אותה – פה בדיוק נכנסת האפליקציה של סיבוס. בעזרת סיבוס אנשי השטח יוכלו לאתר מסעדה הקרובה למיקומם ולשלם בקלות על הארוחה בלי צורך של כרטיס כלשהו.

עם סיבוס העובדים נהנים ממגוון רחב של מסעדות וחוסכים זמן על דאגה לארוחות צהריים. המעסיקים נהנים מכך שיש להם פתרון להציע לכל עובד המעוניין להשתלב בחברה והעובדים נהנים ממגוון  המסעדות הרחב וממבצעים אטרקטיביים במסעדות. את הסבסוד של הארוחות העובדים מרגישים וזוכרים לאורך כל תקופת ההעסקה שלהם בחברה ונהנים ממנה כהטבה אשר הם זוכים לה על בסיס קבוע. סיבוס נהיה כבר סמל סטטוס.

המעסיק נהנה מפיקוח ובקרה על כמות הארוחות, השווי שלהן תוך התממשקות וסנכרון מלא עם דוחות החברה והעובדים נהנים מאוכל זמין, מגוון, בסטנדרט גבוה והחשוב מכל – מסובסד.

אז איך דואגים לאוכל לעובדים ביעילות וברמה גבוהה?

אפשרויות גסטרונומיות בהישג יד

עם סיבוס ניתן לשלם על ארוחות בין אם זו הזמנת משלוח או Take away  או ישיבה באלפי מסעדות, בתי קפה, ורשתות בפריסה ארצית, כך שלעובד ניתנת האפשרות לבחור כל יום מחדש היכן הוא אוכל במקום שמכבד סיבוס. המגוון הקולינרי מאפשר לו לטעום מכל הבא ליד ולגוון כך גם את השגרה. אנו מוסיפים, כל הזמן נוספות מסעדות חדשות ומבצעים אטרקטיביים אשר ניתן למצוא באתר ובאפליקציה – כך שאף פעם לא משעמם אצלנו...

טייק אווי או אכילה במקום

ניתן לבחור גם את סגנון האכילה המבוקש. למשל, לחכות בתור למסעדה ולשבת לארוחת צהריים במסעדה עצמה עם אפשרות לשלם בעזרת האפליקציה של סיבוס או להזמין מנות מבוקשות שיגיעו ישירות למשרד ולאכול ביחד. ניתן לעשות הזמנה מהאפליקציה או מהאתר – כל עובד בוחר את הדרך הנוחה לו ביותר להזמין אוכל.
כמו כן, לחברת סיבוס שיתוף פעולה עם חברת WOLT המאפשר הזמנת אוכל ממסעדות בלעדיות ולשלם בעזרת סיבוס.

לסיכום: כיום חברות רבות אשר רוצות לגייס עובדים איכותיים בעזרת הטבות איכותיות יכולים לסבסד ארוחות לעובדים תוך כדי פיקוח מלא על תקציבי הארוחות אשר נרכשות דרך הפלטפורמה של סיבוס.

אם גם אתם חברה, ארגון או מעסיק אשר מעוניינים לסבסד ארוחות לעובדים ואתם רוצים לשמוע על כל מה שלסיבוס יש להציע, צרו קשר איתנו עוד היום - אנחנו זמינים בטלפון 09-9610600, שלוחה 1.

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business