מהן ההטבות שמושכות עובדים למקום עבודה

כל מועמד שואל את עצמו מה מקום העבודה נותן לי מעבר לשכר, סיפוק ועניין ותנאים סוציאליים. הטבות לעובדים הן היום חלק בלתי נפרד מתהליך הגיוס וכל ארגון מחפש את ההטבות שימשכו את הטאלנטים בשוק ויהפכו אותו למקום עבודה אטרקטיבי בעיניהם.

מהן ההטבות שמושכות עובדים למקום עבודה
מהן ההטבות שמושכות עובדים למקום עבודה

נבחרת ההטבות לעובדים – איך בוחרים מה יעבוד בשבילכם?

עובדים מקבלים היום מגוון הטבות ממקום העבודה הקשורות לעולמות תוכן שונים. המטרה של המעסיק היא לענות על צורך ורבים מהמועמדים מציינים שהם מחפשים הטבות בתחום האוכל וכן הרצאות וכנסים להעשרה, הטבות של בריאות ואיכות חיים וגם מענה לחופשות חגים וקיץ לילדיהם. כמו כן, ניתנות היום הטבות בדמות הרצאות בנושא תזונה נכונה, בדיקות רפואיות כגון בדיקות סקר, ראיה, כירורג שד וכן תמיכה נפשית על ידי פסיכולוג או תמיכה נפשית אחרת ואפילו אפשרות להביא בעלי חיים לעבודה.

אם בוחנים לעומק את נושא ההטבה לעובדים מגלים שהביטוח הרפואי מהווה רכיב משמעותי היום, רבים מהעובדים היום זוכים לקבל ביטוח רפואי פרטי וכן בהשתתפות של מקום העבודה בתשלום מלא על יום המחלה מהיום הראשון. על פי חוק, מקום העבודה אינו מחויב לשלם על היום הראשון אלא רק 50% על היום השני ושלישי ו-100% מהיום הרביעי ואילך.

כבר לא עובדים על קיבה ריקה

פעילות גיבוש אף היא נחשבת הטבה לעובד ועובדים רבים מדווחים היום כי נערכת להם פעילות גיבוש כלשהי, לפחות פעם בשנה בין אם מדובר ביום כיף בארץ או בחו"ל, חדרי בריחה, סעודה משותפת, פעילות Outdoor בחוף הים ועוד.
אין ספק שהאוכל הוא בין ההטבות הפופולאריות לעובדים כאשר כל חברה לוקחת את הנושא התזונתי לכיוון אחר בין אם סבסוד ארוחות במסעדות, כיבוד במטבח, ארוחות בוקר, מקרר עם מעדנים וגלידות או הזמנת אוכל בערב.  

תכנית הטבות שעושה הבדל גדול בשימור עובדים

על מנת להפוך את העובדים למרוצים יותר וגם לשגרירים של הארגון, אלה שמספרים לחבריהם וממליצים להם לעבוד גם הם בארגון ולמעשה – ממתגים כך את מקום העבודה חשוב להשקיע בתמהיל הטבות מגוון. אפשר להתחיל בראיון של העובדים מה הם מחפשים, לפתוח במשוב וחיווי על כל הטבה כך שהם ידרגו אותה מבחינת שביעות רצון, לגוון בהטבות לפי עונות השנה, משפחות עם ילדים לעומת רווקים על מנת לספק הטבות שיתאימו לכל עובד, בכל סגנון ובכל זמן. כמובן שיש לבדוק גם מהבחינה הכלכלית אם ההטבה אכן מתאימה לגובה התקציב ואם באופן כללי היא השתלמה לארגון מבחינת המשוב שהתקבל מהעובדים.

תהליך קביעת ההטבות הוא תהליך קבלת החלטות משותף למחלקת משאבי אנוש עם העובדים ונציגיהם ואין ספק שיחד עם סבסוד כמו שסיבוס מציעה בהתאמה אישית לארגון ובפריסה ארצית אפשר כבר עכשיו לשדרג את סל ההטבות לעובד.

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business