הטבות לעובדי מדינה

רבים בוחרים להשתלב בעולם התעסוקה כעובדי מדינה בשל ההטבות לעובדי מדינה המגיעות להם עם השירות הציבורי. אלו יכולות להיות הטבות למגורים והטבות לרכישת מוצרי חשמל, ביגוד, חופשות בהנחה משמעותית וכן הטבות בתחום המזון . אם בעבר רק חברות הייטק השתמשו בכרטיסים לסבסוד ארוחות, הרי שכיום יותר ויותר חברות וארגונים מבינים את היתרון הגדול שטמון בסבסוד ארוחות לעובדים.

עובדי מדינה- עוד לא נרשמתם לסיבוס?

רבים בוחרים להשתלב בעולם התעסוקה כעובדי מדינה בשל ההטבות לעובדי מדינה המגיעות להם עם השירות הציבורי. אלו יכולות להיות הטבות למגורים והטבות לרכישת מוצרי חשמל, ביגוד, חופשות בהנחה משמעותית וכן הטבות בתחום המזון .
אם בעבר רק חברות הייטק השתמשו בכרטיסים לסבסוד ארוחות, הרי שכיום יותר ויותר חברות וארגונים מבינים את היתרון הגדול שטמון בסבסוד ארוחות לעובדים.

הסיבות הן רבות ומגוונות:

  1. לתזונה מאוזנת חשיבות רבה על פריון העבודה ושביעות רצונם של העובדים. עובד שבע הוא עובד שיכול להתרכז במשימותיו בדרך טובה יותר וכן להשקיע במקום העבודה שמשקיע בו בחזרה.
  2. הארוחה היא גם עניין חברתי ויש חשיבות לאינטראקציה ולקשרים החברתיים הנרקמים בזמן הארוחות בין עמיתים לעבודה. זוהי הזמנות לסיעור מוחות והכרות שפורצת את גבולות המשרד ומאפשרת שיתוף פעולה פורה יותר לאורך זמן.
  3. בשונה ממענק כספי חד פעמי אשר נותן סיפוק רגעי שחולף, סבסוד ארוחה אינה הטבה חד פעמית והיא מאפשרת לעובד להנות ממנה כל יום מחדש ובכך מסייעת לשמור על המוטיביציה שלו לאורך זמן.

סבסוד ארוחות לכולם


עבור הארגון מדובר בהטבה בת השגה, שכן אפשר לקבוע את הסבסוד בהתאמה אישית לפי התקציב בין אם מדובר בסבסוד ארוחות על בסיס הקצאה יומית, חודשית או סבסוד ארוחות גלובלי. בין ההטבות לעובדי מדינה נמצאת גם הטבת סבסוד ארוחות מתוך ההבנה שהעובדים מבלים שעות ארוכות במשרד וצריכים פתרון לארוחת הצהריים. העובדים יכולים ליהנות מארוחת צהריים חמה גם מחוץ לקפיטריה בבניין או לחדר האוכל ההומה ולקבל ארוחה משביעה . בנוסף, יש עובדי מדינה רבים שאינם עובדים בתוך המתחם עצמו אלא נמצאים זמן רב בשטח או משולבים בגופים שונים שאינם כוללים חדר אוכל או מטבח מאובזר וכך מתאפשר להם לאכול מבלי להוציא מכספם האישי ולחכות להחזר הוצאות.

אוכלים בכל סגנון והיכן שרוצים


יתרונות רבים שנלווים להטבות סבסוד מזון כוללים גם את ההיצע המסחרר של מסעדות, בתי קפה ומקומות , כך שניתן לגוון את רוטינת המזון ולהזמין כל פעם משלוח או איסוף עצמי ממסעדה אחרת , לנסות מנות רעננות חדשות ולבחור בין מטבחים שונים – איטלקי, אסיאתי, ים תיכוני ועוד.

כמו כן, במידה והארגון בחר זאת, ניתן ליהנות מארוחות מסובסדות גם אחרי שעות העבודה השגרתיות – אידיאלי לעובדים במשמרות ובסופי שבוע. המעסיק יכול להגדיר מדיניות סבסוד לפי אופי העבודה, כלומר אם המשרדים נמצאים מרוחקים מהמסעדות או שיש קבלת קהל במשרדים, ניתן להגדיר מדיניות הזמנת משלוחים ואיסוף עצמי, ואם מדובר בעובדי שטח ניתן להגדיר שהם יוכלו לאכול במסעדות שנמצאות באזור שבו הם נמצאים.

שימור עובדים בסקטור הציבורי


הטבות לעובדי מדינה מושכות עובדים רבים למגזר הציבורי לתפקידים שונים וכדי לשמר את העובדים, חשוב להציע להם הטבות נאות בדומה להטבות שמציעים בסקטור הפרטי. סבסוד ארוחות נחשב להטבה מנצחת מכל הבחינות, שכן עובדים רבים בוחרים היום היכן לעבוד והאם להישאר במקום העבודה על סמך ההטבות השונות ובמיוחד על סמך הטבות שקשורות לסבסוד ארוחות צהריים.

החל מדצמבר 2018, החלו עובדי מדינה לקבל סבסוד שעמד על 16.80 ש"ח עבור ארוחה ביום במסעדות שבהסדר. החל מפברואר 2019 סבסוד הארוחות לעובדי מדינה עודכן והוא עומד על 17 ש"ח להזמנת ארוחה מהמסעדות שבהסדר וכיום הסבסוד הוא עומד על 22 ש"ח

צרו קשר איתנו עוד היום - אנחנו זמינים בטלפון 09-9610600, שלוחה 1.

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business