חופש הבחירה בעידן הדיגיטל: הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי

חופש הבחירה בעידן הדיגיטל: הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי

חופש הבחירה בעידן הדיגיטל: הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי

בעולם שבו כל דבר הופך להיות דיגיטלי, חברות שמצליחות לשלב פתרונות יצירתיים שמעניקים ערך מוסף זוכות ליתרון תחרותי ברור. סיבוס פלאקסי מביאה חידוש בתחום הרווחה העסקית עם הארנק הדיגיטלי שלה, שמשנה את חווית העובדים בארגונים.

סיבוס פלאקסי מציעה פתרון חדשני בתחום הרווחה העסקית – הארנק הדיגיטלי. הארנק מאפשר לעובדים לנהל את ההטבות שלהם בצורה אפקטיבית וחופשית, תוך כדי שמירה על גמישות וניידות. הפתרון מספק לעובדים כלי לשליטה מלאה על ההטבות שלהם, ומעניק למנהלים אפשרות לפקח ולנהל את תקציבי הרווחה בצורה יעילה יותר מאי פעם.

האם יש צורך בארנק דיגיטלי?

הארנק הדיגיטלי פותח במענה לצורך שכיח בארגונים מודרניים: ניהול יעיל ומרכזי של תכניות רווחה לעובדים. רבים מהארגונים מתמודדים עם אתגרים כגון ריבוי ספקים, ביורוקרטיה מיותרת וקושי במעקב אחרי שימוש בהטבות. הארנק הדיגיטלי מספק פתרון טכנולוגי שמאפשר למנהלים לקבוע בקלות את הטבות העובדים, לבצע שינויים ולעקוב אחר השימוש בהן בזמן אמת.

החסרונות של שוברים ותווי קנייה

שוברים ותווי קנייה מסורתיים נתקלים בבעיות של שכחה, אובדן, וקושי במציאת חנויות שמכבדות אותם. לפי סקר מקומי, חברות שמנפיקות את תווי הקנייה מרוויחות כ-700 מיליון שקלים מתופעה זו, כאשר כ-20% מהכרטיסים לא ממומשים. המודל העסקי מתבסס על כך שהרשתות נותנות הנחה בשווי כספי לארגונים שרוכשים את תווי הקנייה, מתוך הנחה ששיעור מסוים מתוכם לא ימומש

הבעיה שנפתרת

לפי מחקרים שונים, מסתמך שכ- 33% מהשוברים שחברות רוכשות לעובדים לא ממומשים. זאת, בעיקר משום שהשוברים מציעים הטבות בבתי עסק מסוימים בלבד, ולעיתים נדרשת התאמה בין הצרכים האישיים של העובדים לבין ההצעה הקיימת. כמו כן, השימוש בשוברים מוגבל למדינת המגורים, מה שמגביל את העובדים הטסים לחו"ל או המבקרים במקומות שונים.

הפתרון: הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי

הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי מאפשר לעובדים לממש את ההטבות בכל רשת קמעונאית, בכל מקום ובכל זמן, גם בחו"ל. השימוש באפליקציה מאפשר שליטה מלאה וחופש בחירה מוחלט לעובד, תוך שחרור מהמגבלות שהיו קיימות קודם.

היתרונות של ארנק דיגיטלי

היתרונות של השימוש בארנק הדיגיטלי רבים ומגוונים וכוללים גישה מיידית ונוחה להטבות בארץ ובחו"ל, חיבור לאפל פיי וגוגל פיי לתשלומים ללא מגע, וחיסכון בעמלות ובזמן. הארגונים נהנים מניהול תקציבים מרכזי ויעיל יותר, עם שליטה טובה יותר על השימוש בתקציבי הרווחה, מה שמביא לפחות בזבוז משאבים ותסכולים מיותרים.

חוויות מעשיות

עובדים מדווחים על חוויה חיובית ושיפור בשביעות רצון מהאפשרות לבחור באופן עצמאי את מקום וזמן מימוש ההטבות. זהו שינוי משמעותי שמשפר את חווית העובד באופן כולל.

הארנק הדיגיטלי משפר את שביעות רצון העובדים על ידי הענקת גמישות ושליטה בידיים שלהם לנהל את ההטבות שלהם באופן עצמאי. זה מפחית את התלות במחלקות המשאבים האנושיים ומערכות ניהול פנימיות מסורבלות. מנגד, הארגונים מקבלים פלטפורמה שמאפשרת ניטור וניתוח נתונים בזמן אמת, מה שמאפשר להם להתאים את תכניות הרווחה לצרכים המשתנים של העובדים והארגון.

סיכום

הארנק הדיגיטלי של סיבוס פלאקסי מביא עידן חדש של ניהול רווחה עסקית. הפלטפורמה מציעה גישה חדשנית לניהול הטבות, מה שמאפשר לעובדים לשלוט בהטבות שלהם בכל מקום ובכל זמן, תוך שיפור משמעותי בשביעות רצון העובדים וחיסכון בעלויות ובזמן לארגונים. ההשקעה בטכנולוגיית הארנק הדיגיטלי מעידה על הבנה עמוקה של הצרכים המשתנים של עולם העבודה המודרני, והיא מצביעה על כיוון חדש ומרגש בניהול הרווחה העסקית.

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business