78% מהעובדים מאמינים שעל המעסיק לדאוג לרווחתם

סיבוס גאה להציג את Pluxee — הארנק הדיגיטלי עם כל ההטבות לעובדים במקום אחד, כולל הסיבוס

ההתגייסות האזרחית לטובת החיילים בחודשים האחרונים מוכיחה שהאמירה "הצבא צועד על קיבתו" נכונה כתמיד. "המורל הלאומי התאגד כולו סביב נתינה, לחיילים ולמפונים. כולם נתנו כתף", אמר איתן זינגר, מנכ"ל Cibus pluxee בוועידת HRevolution של TheMarker Labels. "זה גם מה שיכול לעשות את ההבדל בארגונים כלכליים ובחברות". זינגר הסביר עד כמה ארגונים וחברות יכולים להיות דומים למסגרת צבאית, והמשיל את מנהלי ומנהלות משאבי האנוש לתפקיד ראש אכ"א. "מה שטוב לצבא טוב גם לעובדים", אמר. "בסוף גם הם צועדים על קיבתם".

זינגר הציג ממצאים מסקר שערכה חברת סיבוס, שלפיו עובדים מעדיפים שמעל הכל מקום העבודה שלהם יידע להעריך ולתגמל אותם. רק בהמשך מגיעות סוגיות המשכורת, האיזון בין עבודה לבית, החיבור לאנשים במקום העבודה ותחושת השליחות והמשמעות. "ביקשנו מהעובדים גם לבחור את ההטבות ממקום העבודה", סיפר. "המקום הראשון היה סבסוד משמעותי למופעים ולבתי מלון, ביטוח בריאות פרטי, פעילויות גיבוש והנחות לפעילויות ספורט. 78% מהעובדים טענו שזו אחריות המעסיק לדאוג לרווחה שלהם, והם רוצים לקבל את הכל במקום אחד. לכן סיבוס גאה להציג את Pluxee — הארנק הדיגיטלי עם כל ההטבות לעובדים במקום אחד, כולל הסיבוס".

הארנק החדש שהפיקה החברה כולל הוצאות חניה, נסיעות לחו"ל, בונוסים, מענקים, פונקציה של חבר מביא חבר, החזרי הוצאות — ולמעשה כולל את כל מערכת היחסים הפיננסית שבין המעסיק לעובד. "זה נוח, יש דשבורד יעיל, ניהול של הכסף ותשלום רק לפי מימוש", הסביר זינגר. "הכל בשקיפות מלאה. פתרון נוח ופשוט וואו".

למעבר לכתבה באתר https://www.themarker.com/

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business