קרפור עושה מהפכה: זה מה שעומדים להרוויח העובדים

קרפור עושה מהפכה: זה מה שעומדים להרוויח העובדים

קרפור עושה מהפכה: זה מה שעומדים להרוויח העובדים

רשת הסופרים קרפור מצטרפת לסיבוס פלאקסי, החברה המובילה בישראל בענף ההטבות לעובדים: מעתה לקוחות סיבוס פלאקסי יוכלו לנצל את תקציב הסיבוס שלהם בסליקה או באמצעות תשלום בטלפון הנייד גם בעשרות סניפי קרפור הפרוסים ברחבי הארץ

חברת סיבוס פלאקסי, ממשיכה להעמיק את שיתופי הפעולה האסטרטגיים שלה ומצרפת גם את רשת הקמעונאות הצרפתית קרפור למגוון רחב של מסעדות ורשתות מובילות עימן היא פועלת, וביניהן: שופרסל, רשת הפארם Be, טיב טעם, ויקטורי, סופר יודה, am:pm, דרך היין, רשת מקדונלד'ס ורשתות נוספות.

דותן מצר, סמנכ"ל שיתופי פעולה מסחריים בחברת סיבוס פלאקסי, ציין: "אנחנו שמחים להוציא לדרך את שיתוף הפעולה עם קרפור ולהגדיל את מגוון האפשרויות וסל השירותים המוצעים ללקוחותינו. סיבוס שמה לנגד עיניה לאפשר לעובדים בישראל לאכול ולצרוך מכל מקום, בכל פתרון קמעונאי בתחום המזון, ובכל שעה, ולכן מרחיבה ותמשיך להרחיב את מדיניות השוק הפתוח לעובדים".

עוד מסר: "זהו צעד נוסף לביסוס הובלתה של סיבוס כאמצעי התשלום המועדף בקרב העובדים בישראל. אנו ממשיכים לפעול להרחבת סל השירותים ושיתופי פעולה נוספים ומגוונים עבור לקוחותינו".

חברת סיבוס פלאקסי מספקת שירות ללמעלה מ-4,500 חברות ו-500,000 עובדים במעל ל- 9,200 מסעדות בפריסה ארצית. החברה הינה חלק מתאגיד עולמי המעסיק למעלה מ- 420,000 עובדים ב-67 מדינות ברחבי העולם ומשרתת מידי יום 100 מיליון לקוחות במגוון שירותים בעולמות ניהול תקציבי ארוחות, מעדניות, חנויות נוחות, פארמה ו- wellbeing של עובדי חברות. לסיבוס פלאקסי ישראל שיתופי פעולה אסטרטגיים עם החברות וולט, יאנגו דלי, שופרסל, רשת הפארם Be וחברות נוספות.

למעבר לכתבה באתר https://www.ice.co.il

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business