הכירו: Wolt

על אפליקציית וולט המהפכנית להזמנת אוכל שמעתם? על סיבוס שמעתם? איך הכל התחיל, על השפעות השדרוג בהזמנת אוכל – כל המידע לפניכם. אחד הדברים אשר מייחדים את העידן הדיגיטאלי הוא הקצב המהיר של הדברים. אנו נדרשים להעלות הילוך ולהשתדרג בתחומים רבים, אחד מהם הוא תחום האוכל בכלל, ותחום האוכל בעבודה, בפרט.

איך הכל התחיל?

בשנת 2014 הוקמה חברת וולט בפינלנד, ובמהרה התפרשה לערים מרכזיות רבות ברחבי העולם. החידוש שמביאה עימה וולט הוא הזמנת אוכל באמצעות אפליקציה אשר מציעה מגוון רחב של מסעדות ואפשרויות מזון ברדיוס של המזמין, אך לא רק זאת. התשלום נעשה באמצעות כרטיס אשראי ישירות באפליקצייה, ללא כל תשלום מול המסעדה או השליח.

מה מייחד את השליחים של וולט?

השליחים של וולט הם פרלינסרים שנעים על אופניים, אופנוע, קטנוע, קורקינט ודומיו. התשלום מתבצע בהתאם למרחק הנסיעה, וכמובן השליחים מקבלים גם טיפים. בעצם, כל מי שמחפש השלמת הכנסה, נמצא בין עבודות, או בחל"ת זה או אחר, יכול להצטרף לצוות השליחים של וולט, וליהנות מעבודה קלה, זמינה, עד העבודה הבאה..

על המהפכה הגדולה

WOLT  הגיעו לארץ לקראת סוף שנת 2018 והחלו לפעול במרכז ישראל, כשהם נותנים מענה למסעדות שעד כה לא הפעילו שירותי משלוחים, לדוגמא. אחד היתרונות המובהקים של WOLT הוא מהירות המשלוח – חצי שעה!

על שיתוף הפעולה עם סיבוס

סיבוס סודסקו היא חברה שמציעה פתרונות מזון לארגונים וחברות, באמצעות אפליקציה נוחה ואינטואיטיבית. חברות אשר מסבסדות את ארוחות העובדים, יכולות להיעזר באפליקציה, שמציעה מגוון רחב של מסעדות ברחבי הארץ. ההזמנה נעשית דרך אפליקציה וגם התשלום – קלי קלות!

מה הקשר בין סיבוס לבין וולט?

הלקוחות של סיבוס, יכולים לבצע הזמנה באמצעות האפליקציה של WOLT, לבחור ב"סיבוס" כאמצעי תשלום, להתחבר לחשבון האישי של העובד, ולבצע את ההזמנה – אשר מסובסדת על ידי מקום העבודה. גאוני, נכון?

העובדים נהנים ממגוון האפשרויות הרחבות בהזמנה אצל וולט, ומהזמנה מהירה, חשוב לא פחות בזמן העבודה, וגם ליהנות מהאפשרויות וההנחות שיש לסיבוס להציע.

להקל על העובדים

החידוש שאפליקציית וולט וסיבוס מביאות עימן הוא ההקלה העצומה שיש על העובדים בנושא האוכל בעבודה. גם אם לא מספיקים להכין אוכל בבית ולהביא לעבודה, וולט מספקת משלוחים זריזים ומקצועיים בממוצע של חצי שעה, כשהיא מציעה מגוון עצום של מסעדות. תוסיפו לזה את המערכת המסובסדת של סיבוס, וקיבלתם עובד מרוצה, שבע, ומרוכז בעבודתו!

להצטרף לסיבוס

ארוחות, הנחות והטבות ב-9,500+ מסעדות ובתי עסק! כדי לשמוע עוד על כל מה שיש לסיבוס לתת לכם, נשמח לחזור אליכם.

בתור מי תצטרפו?
מחפשים עוד סיבות?
עשינו תיאבון לסיבוס במשרד?
הצטרפו ל-5,300 חברות שכבר נהנות מאוכל טוב ועוד המון הטבות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost your employees
הצטרפו לנבחרת המסעדות של סיבוס
השאירו פרטים כדי להתחיל ליהנות מחשיפה יומיומית לעשרות אלפי לקוחות
שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
Boost
your
business